MIMIKI puppet doorway theater BLUEBERRY

Availability: made to order
Dispatched within: 5 days
Price: €134.75 134.75
quantity szt.
add to wish list
* - Field mandatory

Description

Nasz wyjątkowy teatrzyk na drzwi MIMIKI M został zaprojektowany tak, aby pobudzać dziecięcą wyobraźnię i zachęcać do wspólnej zabawy z Liskiem Leo oraz jego leśnymi przyjaciółmi. Sprawdź w zakładce Leśne Historie nasze inspiracje i odkryj niezwykły świat teatrzyków MIMIKI!

Produkt uszyty z najwyższą starannością, z naturalnej bawełny oraz szlachetnego bawełnianego aksamitu w małej pracowni krawieckiej w Sulejówku. Motyw liska mocowany na rzep, wykonany z filcu, ręcznie wycinany, aby uniknąć efektu przypalenia laserem. W komplecie pokrowiec oraz regulowany aluminiowy drążek rozporowy, który pozwala na umieszczenie teatrzyku w drzwiach. Okienko usztywnione na dole sosnowym drążkiem. Dzięki kieszonce z tyłu sceny możemy mieć zawsze pod ręką nasze kukiełki i stojące dekoracje. Stojącą scenografię umieszczamy w trzech tunelikach wszytych w kieszonkę. Wszyty rzep nad kurtynką od wewnętrznej strony pozwala natomiast powiesić wiszące dekoracje Leśne Niebo MIMIKI. Te używane widzą widzowie, a pozostałe są niewidoczne i schowane za zasłonką.

Skompletuj swój zestaw MIMIKI M - dokup nasze scenografie oraz kukiełki!

Wymiary: szerokość 75 cm, wysokość 160 cm

Materiały: naturalna surówka bawełniana, aksamit bawełniany 100%, drewno sosnowe

Konserwacja: Teatrzyk nie nadaje się do prania, czyścić tylko delikatnie lekko wilgotną ściereczką; można prasować, ale wyłącznie od lewej strony tkaniny. 

Wiek: 3+

Uwagi: 

- nie wolno wieszać się na dołączonym drążku

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl